Ostatné práce

Ďaľšie stavebné činnosti našej spoločnosti


Projektovanie


Každý človek je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup k svojim požiadavkám. Náš život je plný impulzov, neustálymi podnetmi, ktoré na nás vplývajú rôzne a preto je pre človeka veľmi dôležité vytvoriť si miesto, kde sa cíti komfortne. Môže to byť rodinný dom v objatí prírody, byt v centre mesta, kaviareň či reštaurácia ale aj športová hala či obchodné centrum. Každá kvalitne navrhnutá budova má svoju vlastnú atmosféru, svoje vlastné čaro, ktoré na nás pôsobí pozitívne. Našou hlavnou úlohou a poslaním je navrhnúť objekty s jedinečnou atmosférou pre oddych, pre rodinu a zamerať sa na realizáciu kreatívnych nápadov.

Pred začatím, počas výstavby a po ukončení stavby vyžadujú zákony I samotná stavba rôzne povolenia a rozhodnutia a k nim patriacu prípravu príslušných podkladov. Všetky tieto úkony vieme pre Vás zabezpečiť.

  • Vizualizácia objektu – návrh architektonického riešenia.
  • Projektová dokumentácia pre stavebné povolenie a realizáciu (architektonicko - stavebná časť, statika, zdravotechnika, kúrenie, plynoinštalácia, elektroinštalácia silnoprúd a slaboprúd, klimatizácia, energetické posúdenie).

Zabezpečíme obstaranie územných, stavebných, kolaudačných a iných rozhodnutí pre právnické a fyzické osoby v zmysle príslušných ustanovení stavebného zákona a s nimi súvisiace podklady pre vydanie týchto rozhodnutí t.j.:

  • abezpečíme doklady o vlastníctve - LV, snímky z katastrálnej mapy
  • rozhodnutia, stanoviská, súhlasy, vyjadrenia správcov sietí (SPP, TAVOS, Západoslovenská energetika, TELEKOMUNIKÁCIE ... )a dotknutých orgánov štátnej správy (Obvodný úrad životného prostredia) a miestnej samosprávy (pripojenie vjazdov na miestnu komunikáciu, rozkopávkové povolenia, dokumentácie dočasného dopravného značenia ...)
  • vytýčenie stavieb, porealizačné zameranie

Zateplenie


Zateplenie bytových a rodinných domov

Naša spoločnosť Vám ponúka komplexné služby pri zatepľovaní bytových domov alebo rodinných domov kvalitnými zatepľovacími systémami.

Čo ponúkame:
  • profesionálny prístup
  • kvalifikovaný pracovníci
  • pomoc pri vybavení financovania
  • kvalitný materiál
  • dlhoročná prax v odbore
Prečo zatepľovať?

Hlavným dôvodom pre zateplenie budov je úspora energie potrebnej na vykurovanie. Počas vykurovacej sezóny dochádza k stratám až vo výške 40% tepelnej energie. V letných mesiacoch naopak dochádza k veľkému prehrievaniu obvodového plášťa. Zateplením sa okolo budovy vytvorí ochranná vrstva s minimálnym množstvom tepelných mostov. Zároveň sa dosiahne ochrana pôvodnej stavebnej konštrukcie pred nepriaznivými vplyvmi počasia, čo predlžuje životnosť budovy.

Inžinierska činnosť


Nadstavbová služba pri príprave a uskutočňovaní stavieb, ktorou sa zabezpečuje spravidla balík služieb pri zastupovaní investora (stavebníka) v konaní so štátnymi orgánmi, samosprávnymi orgánmi, dotknutými orgánmi chrániacimi verejné záujmy podľa osobitných predpisov a inými organizáciami (najmä zabezpečuje vstupné podklady, prieskumy, odborné posudky a stanoviská, zastupuje investora pri územnom konaní, stavebnom konaní a kolaudačnom konaní, pripravuje konanie na výber dodávateľa stavby, zabezpečuje podklady pre potrebné povolenia vrátane podkladov pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a kolaudačné rozhodnutie, a podobne...)

Prenájom strojov a zariadení


Zoznam strojov
Aktuálny zoznam a cenník strojov a zariadení

Predaj bytov


POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame Vám na predaj luxusné 3izbové byty v novostavbe v Blatnej na Ostrove, len 20km od Bratislavy. V trojpodlažnom bytovom dome sa nachádza 12 bytových jednotiek s balkónom, k prízemným bytom patrí terasa a každý byt má vlastné vyhradené parkovacie miesta. Projekt je založený na nadčasovej modernej architektúre, kvalite stavebných materiálov a vysokého bytového štandardu. Novostavba Vám ponúka na výber 2typy 3izbých bytov, do ktorých sa ihneď zamilujete a nebudete si vedieť vybrať či už s terasou alebo s balkónmi. Predpokladaná kolaudácia tehlového bytového domu je v novembri 2018.

Dispozícia bytov: predsieň, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, detská izba, spálňa so šatníkom, terasa/balkón.

Bytový dom je rozdelený na dve časti s dvoma schodiskami ( z ľavej a z pravej strany) a tým pádom spoločný vchod má len 6 bytov. Charakter bytov je ideálny pre moderných ľudí, ktorí vedia spomaliť a zároveň si užívať benefity blízkosti veľkomesta. Práve tu môžu nájsť rovnováhu medzi pokojným a mestským životom a vychutnávať si bývanie v príjemnej lokalite a načerpať energiu do nového dňa.

Uvedená základná cena nehnuteľnosti je v stave holobytu vrátane DPH. v cene je už zahrnuté aj podlahové vykurovanie. Pre Váš väčší komfort Vám za príplatok ponúkame k novému bytu možnosť zabezpečenia prémiového štandardu podľa vlastného výberu zo sortimentu investora (dlažba, parkety, sanita, vnútorné dvere).

Výmera a cena bytov v stave holobyt:

Typ A: 74,5m2 59 600 EUR (800EUR s DPH/m2)
Typ B: 79m2 63 200 EUR (800EUR s DPH/m2)

Výmera a cena bytov s prémiovým štandardom:

Typ A: 74,5m2 67 050 EUR (900EUR s DPH/m2)
Typ B: 79m2 71 100 EUR (900EUR s DPH/m2)

Neoddeliteľnou súčasťou sú kvalitné stavebné materiály a kvalitná práca.

Vyberte si a rezervujte Váš budúci nadštandardný byt, ktorý Vám ponúka maximálne súkromie bývania na dedine len kúsok od rušného hlavného mesta.

Bližšie informácie Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0907 754 381 alebo na e-maile: kristina.hrapka@xxreal.sk.

Ďaľšie služby


Ponuka služieb

- prenájom strojov a zariadení
- dopravné služby
- výkopové a zemné práce
- rezanie a rozbíjanie betónu
- miešanie farieb a omietok
- predaj stavebných materiálov (veľko a maloobchod)